Business Intelligence

S nami spoznáte skutočnú hodnotu informácií a dát. Prepájajte dáta z rôznych zdrojov a vizualizujte ich vo forme „live“ interaktívnych reportov a dashboardov.

Prečo Business Intelligence?

Mnoho spoločností si ešte stále neuvedomuje skutočnú hodnotu dát a informácií, ktoré vlastnia, preto Vám prinášame službu Business Intelligence s cieľom Vaše dáta spracovať do prehľadov, ktoré podporia rast Vášho biznisu.

Získajte všetky dôležité informácie o Vašom podnikaní na jednom mieste a prestaňte preklikávať medzi aplikáciami.

Business Intellegence je riešenie, kde podnikové dáta spracujeme do prehľadnej a vizuálne atraktívnej formy reportov a zbavíme Vás veľkých tabuliek v MS EXCEL. Vytvoríme pre Vás sériu interaktívnych prehľadov, kde Vaši manažéri, technológivia, operátori a pod. získajú prehľad o aktuálnom stave spoločnosti a ich aktivitách, čo bude viesť k efektívnejším rozhodnutiam.

Microsoft Power BI

Sme hrdým partnerom Microsoft a naše analýzy sú postavené na platforme Microsoft Power BI, ktorá umožňuje intuitívnu prácu s dátami a ponúka širokú paletu analýz, vizualizácií a reportov.

Hlavné výhody Microsoft PowerBI:

 • Možnosť prevádzky v cloude alebo na Vašom internom serveri
 • Jednoduchá integrácia dát a prepojenie na aplikácie tretích strán

S pomocou Business Intelligence nie len tvoríte zaujímave vizualizácie, ale poslúži Vám aj ako nástroj pre pre plánovanie a forecasting. Či už Machine learning alebo s pomocou AI (Umelá Inteligencia) pomôžeme Vám navrhnúť forecasty, ktoré môžete upravovať podľa Vašich predstáv, alebo ich môžete jednoducho nechať robiť svoju „robotu“.

Vyskúšajte si POWER BI reporty

Pripravili sme pre Vás vzorku Power BI report z rôznych oblastí, kde si môžete vyskúšať funkcionality Power BI reportov a inšpirovať sa širokou paletou vizualizácií dát pre riadenie Vašej spoločnosti.

Ľudské zdroje

Obchod

Analýza obchodných príležitostí

Report kvality dodávaného materiálu

Ako dokážete využiť Vaše dáta
pre rozvoj Vášho podnikania?

Benefity z implementácie BI aplikácie pre reporting:

1

Automatické spracovanie dát z rôznych zdrojov (IT, GPS, ERP, CRM, HR systémy, dochádzkový systém, Support linka a helpdesk, Skladové hospodárstvo, Účtovníctvo, Fakturácie a pod.);

2

KPI metriky spoločnosti, pomocou ktorých sledujete nie len financie, ale aj výrobu, logistiku, a výkonnosť Vašich zamestnancov.

3

Analýzy a prehľady pre strategické rozhodnutia a manažment spoločnosti

4

Prístup k reportom kedykoľvek a kdekoľvek (online aplikácia)

5

Získate skutočný a funkčný manažérsky reporting

6

Prehľadné informácie o Vašich prevádzkach, Business units, strediskách na jednom mieste

7

Jednoduchý prístup k dátam a informáciám

8

Vizuálne atraktívny, prehľadný a užívateľsky priateľský reporting.

Ako využiť Business Intelligence vo váš prospech, či už ste malá lokálna firma alebo nadnárodná korporácia?

Malá lokálna firma

predajňa + eshop

Zdroje dát:
 • účtovnícky systém a fakturácie
 • skladové hospodárstvo
 • dáta z eshopu (návštevnosť, objednávky)
 • online marketing (google, FB)
 • ERP

Využitie Reportingu:
Denná aktualizácia dát a sledovanie profitability predajných kanálov (predajňa, eshop), segmetnácia položiek a kategorizácia (ležiaky, rýchloobrátka). Zistite ktoré produkty sa predávajú lepšie na predajni, a ktoré cez e-shop. Neviažte finančné prostriedky do vysokých zásob, ale denne sledujete optimálnu výšku zásob a predikciu spotreby.

Stredne-veľká firma

strojárska firma s jednou výrobnou halou

Zdroje dát:
 • účtovnícky systém a fakturácie
 • skladové hospodárstvo
 • CRM
 • GPS
 • počítadla vytaženosti strojov

Využitie Reportingu:
Denná aktualizácia dát a sledovanie profitability jednotlivých výrobných stredísk. Získate informáciu o Vašich obchodných partneroch, o ich platobnej disciplíne a dodržiavaní termínov dodávok na Váš sklad. Získajte prehľad o vyťaženosti Vašich strojov a plánujte investície tam, kde sú najviac potrebné. Podporte Váš obchodný tím prehľadnými informáciami o aktivite ich zákazníkov, o ich spotrebe, frekvencii objednávok a rovnako získajte prehľad na prácou obchodných zástupcov. Kde trávia najviac času? Koľko času strávia cestovaním a aká je ich profitabilita?lepšie na predajni, a ktoré cez e-shop. Neviažte finančné prostriedky do vysokých zásob, ale denne sledujete optimálnu výšku zásob a predikciu spotreby.

Korporácie a veľké firmy

sieť 60 predajní športového oblečenia v SR, ČR, PL a AT

Zdroje dát:
 • účtovnícky systém a fakturácie (IFRS štandard)
 • skladové hospodárstvo
 • CRM
 • GPS
 • logistika a vlastná doprava
 • dochádzkový systém
 • helpdesk
 • online support linka a pod.

Využitie Reportingu:
Konsolidujte účtovné dáta do jednotného a prehľadného manažérskeho systému. Sledujte výkonnosti jednotlivých prevádzok podľa regiónov a krajín. Aká je miera spokojnosti zákazníkov v regiónoch a podiel reklamácií na predaji. Získajte informácie o kvalite reklamačných služieb a helpdesku v krajinách. Segmentácia predajných položiek a ich optimalizácia. Sledujte vyťaženosť logistického a distribučného centra / vozidiel. Aká je fluktuácia zamestnancov na predajniach a spokojnosť zamestnancov a pod.

Čo získate spoluprácou s nami?

V rámci integrácie BI aplikácie pre reporting  získate:

Aplikáciu a jej praktické využitie Vám osobne predstavíme